
1 920 ₴
Рейкова панель Marbet Woodline – це рейкові панелі на повстяній основі. Повсть міцна, водовідштовхувальна, гіпоалергенна, не має запаху і не містить токсичних речовин. Панелі на повстяній основі можна встановлювати як на всій стіні, так і на її окремій ділянці або навіть оформити ними частину стелі.
Акустичні панелі Woodline створюють тривимірний фон для подальшого оформлення інтер'єру. Вони ідеально підійдуть для акцентування обідньої зони на кухні або робочого простору у вітальні. Розміщені за узголів'ям ліжка в спальні, такі панелі стануть затишним декоративним елементом і одночасно зручною спинкою.
За допомогою панелей Woodline легко приховати нерівності стін.
Переваги:
Характеристики:
Рейкова панель Marbet Woodline - це ультрасучасне рішення для оформлення квартир, котеджів, ресторанів і клубів, готелів і кінотеатрів, офісів і бутиків. Стінові панелі прикрасять кабінет, передпокій або громадські простори, такі як кафе, бари, готелі.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Marbet |
| Матеріал | МДФ |
| Особливості панелі | 3D-рельєф, Під дерево |
| Довжина | 2700 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Стан | Новий |
| Структура поверхні | Матова |
| Ширина | 300 мм |
| Площа, що покривається панеллю | 0.81 кв.м |