
100 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Стусло Polax — зручний інструмент для точного розпилу під кутами 45° і 90°. Ідеально підходить для обрізки плінтусів, лиштв, рейок та інших столярних і монтажних робіт.
Виготовлене з ударостійкого пластику, що забезпечує легкість і довговічність. Компактні розміри 233х53х56 мм роблять стусло зручним у використанні та зберіганні. Спеціальні напрямні фіксують заготовку для рівного та акуратного різу.
Переваги:
Характеристики:
Застосування:


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Polax |
| Тип стусла | Неповоротне (монолітне) |
| Робочі кути стусла | 45°, 90° |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 233 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Висота | 56 мм |