


140 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Карниз Grand Décor KH 914 - виготовлений із високоякісного полімеру HDPS (дюрополімеру), що забезпечує довговічність, вологостійкість та ударостійкість. Ідеально підходить для сучасних інтер'єрів.
Переваги:
Характеристики:



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гранд Декор |
| Країна виробник | Україна |
| Використання декоративної ліпнини | Всередині приміщення |
| Тип виробу | Карниз |
| Матеріал | Дюрополімер |
| Покриття | Грунтовка |
| Вид плінтуса | Плінтус з гладким профілем |
| Колір | Білий |
| Наявність гнучкого аналога | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 20 мм |