207 ₴
Карниз Grand Décor KH 902 - виготовлений із міцного та вологостійкого полімеру HDPS (дюрополімеру) ідеально підходить для сучасних інтер'єрів. Білий, із заводською ґрунтовкою, готовий до фарбування.
Переваги:
Характеристики:



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гранд Декор |
| Країна виробник | Україна |
| Використання декоративної ліпнини | Всередині приміщення |
| Тип виробу | Карниз |
| Матеріал | Дюрополімер |
| Покриття | Грунтовка |
| Вид плінтуса | Плінтус з гладким профілем |
| Колір | Білий |
| Наявність гнучкого аналога | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 22 мм |