
201 ₴
Плінтус стельовий Marbet E-34 - це легкий, вологостійкий і доступний стельовий плінтус з екструдованого пінополістиролу. Ідеально підходить для швидкого і якісного оформлення інтер'єру.
Переваги:
Характеристики:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marbet |
| Країна виробник | Польща |
| Використання декоративної ліпнини | Всередині приміщення |
| Тип виробу | Плинтус стельовий |
| Матеріал | Екструдований пінополістирол |
| Вид плінтуса | Плінтус з гладким профілем |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 80 мм |