
980 ₴
882 ₴
3D панелі з пінопласту високої щільності з декоративним мармуровим покриттям — надійне та естетичне рішення для облицювання фасадів. Легкі, міцні та стійкі до атмосферних впливів, вони надають будівлі виразний об’єм і стильний зовнішній вигляд.
Переваги:
Характеристики:
Область застосування:


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Декор |
| Форма поставки матеріалу | Панель |
| Матеріал | Полістирол |
| Покриття | Полімерне |
| Особливості панелі | 3D-рельєф |
| Колір | Білий |
| Довжина | 2000 мм |
| Висота | 245 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Тип використання | Для зовнішніх робіт |
| Стан | Новий |
| Площа, що покривається панеллю | 0.5 кв.м |