


621 ₴
Плинтус Grand Décor HCR 510 - виготовлений із високоякісного вологостійкого полімеру HDPS (дюрополімеру). Завдяки мінімалістичному дизайну та компактним розмірам ідеально підходить для зонування, оформлення стиків або створення акуратних акцентів у сучасних інтер'єрах. Білий, із заводською ґрунтовкою — готовий до фарбування.
Переваги:
Характеристики:



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гранд Декор |
| Країна виробник | Україна |
| Використання декоративної ліпнини | Всередині приміщення |
| Тип виробу | Молдинг |
| Матеріал | Дюрополімер |
| Покриття | Грунтовка |
| Вид плінтуса | Плінтус з гладким профілем |
| Колір | Білий |
| Наявність гнучкого аналога | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 150 мм |