
199 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Фасадний молдинг з екструдованого пінополістиролу (XPS) — практичне та естетичне рішення для оформлення фасадів будівель. Використовується для декору віконних і дверних отворів, карнизів, ніш, а також інших архітектурних елементів. Завдяки малій вазі не обважнює конструкцію й легко монтується.
Перед фарбуванням рекомендується нанести кварцову ґрунтовку для підвищення адгезії та додаткового захисту поверхні.
Переваги:
Характеристики:


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Використання декоративної ліпнини | Універсальне |
| Тип виробу | Молдинг |
| Матеріал | Пінополістирол |
| Покриття | Без покриття |
| Вид плінтуса | Плінтус з гладким профілем |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 1150 мм |
| Ширина | 208 мм |