


125 ₴/пог.м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Гіпсові молдинги - це вишуканий декоративний елемент, який надає приміщенню витонченого і завершеного вигляду. Вони підкреслюють архітектурний стиль інтер'єру, візуально зонують простір і акцентують увагу на окремих деталях стін і стелі.
Переваги:
Характеристики:
Молдинги з гіпсу чудово поєднуються з іншими елементами ліпного декору: карнизами, розетками, декоративними панно. Вони надають інтер'єру об'єм і глибину, створюючи атмосферу вишуканості та затишку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Декор |
| Країна виробник | Україна |
| Використання декоративної ліпнини | Всередині приміщення |
| Тип виробу | Молдинг |
| Матеріал | Гіпс |
| Покриття | Без покриття |
| Вид плінтуса | Плінтус з гладким профілем |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 64 мм |